kremburvod@gmail.com     (067) 358 - 24 - 98

Про нас

КремБурВод - буріння свердловин у Полтавській, Кіровоградській, Черкаській, Дніпропетровській областях

SS-kremburvod     На території Полтавської, Кіровоградської, Черкаської і Дніпропетровської областей компанія «КремБурВод» займається бурінням, ремонтом і промиванням водозабірних свердловин, надаючи замовнику якісні послуги з водопостачання. Безцінний досвід, набутий за десятирічний період нашим колективом, дозволяє успішно виконувати складні проекти навіть в самих важкодоступних місцях. Висококваліфіковані фахівці компанії в найкоротші терміни готові узгодити з замовником будь-які питання, що стосуються місця буріння, глибини свердловини, а також здійснити підбір матеріалів та водопідіймального обладнання.

    Використання мобільних бурових установок відкриває нові можливості транспортування і ведення робіт на територіях, де існують обмеження в переміщенні, і відсутня в'їзд. Немає необхідності в під'їзді автомобіля з такою установкою, оскільки її легко перенести до місця роботи по частинах. За допомогою компактної техніки можна здійснювати буріння на обмежених площах, у виробничих приміщеннях, височинах. Збірка установки здійснюється за місцем буріння і не вимагає великого часу.

     Варто відзначити те, що важливим аспектом якісного водопостачання будинку служить правильний підбір водопідіймального обладнання, потужність насоса, довжина магістралі водопроводу, кількість точок водорозбору. Все це істотно впливає на комфортне використання водопостачання приватного будинку. Наша основна задача не тільки полягає в тому, щоб пробурити свердловину, основне завдання полягає в тому, що б безперебійно забезпечити Вас якісною водою.

     Компанія «КремБурВод» надає наступні послуги:

           Розвідку водоносного горизонту;

           Буріння і кріплення стовбура фільтрової колони

           Облаштування свердловин;

           Монтаж погружного / глибинного насоса;

           Обв'язка обладнання. 

    Ми проектуємо і розводимо водопровідні магістралі всередині будинку, встановлюємо каналізаційні системи, підключаємо опалення та вентиляційні обладнання.

    Головним пріоритетом нашої діяльності є якість. Саме цей фактор характеризує професійний підхід фахівців Компанії до поставленого завдання. Ми не боїмося давати гарантій, ми впевнені в дотриманні технологічних норм і правил, тому надаємо замовнику 5-річну гарантію на безперебійну роботу свердловини. 

    Замовити буріння свердловини на воду, водопостачання приватного будинку або ж просто отримати відповіді на Ваші запитання з приводу буріння можна по телефону (067) 358-24-98 або використовувати для цього форму зворотного зв'язку на веб-сайті компанії «КремБурВод». 

002--kremburvod


Буріння свердловин


Буріння свердловин на воду в важкодоступних місцях на глибину до 100 м.

Облаштування свердловин


Важливим і обов'язковим процесом є якісне облаштування свердловин.

Водопостачання будинку


Надаємо повний спектр послуг з організації автономного водопостачання.

Обслуговування свердловин


Наші фахівці за короткі терміни приведуть Вашу свердловину в повний порядок.