kremburvod@gmail.com     (067) 358 - 24 - 98

Наші послуги

Водопостачання будинку

obustrodfdyВодопостачання будинку є одним з найбільш важливих аспектів цивілізованого проживання. Централізована система подачі води за межею міста зустрічається досить рідко, але це ж зовсім не означає, що проблема не має рішення. Вода і з колодязя вже давно не вважається найбільш раціональним варіантом, оскільки вода в колодязі низькоякісна і містить багато небажаних домішок. Буріння свердловин є більш оптимальним варіантом. Крім того, завдяки сучасним технологіям водопостачання, ви з легкістю зможете забезпечити свою ділянку водою високої якості.

Установка водоподаючого обладнання - це завершальний етап підведення води до ділянки, який потребує чимало досвіду і відповідальності.

Наша компанія забезпечить повний спектр послуг, що стосуються установки повноцінної системи водопостачання: починаючи від буріння свердловини та її облаштування, закінчуючи установкою системи подачі води та її обслуговуванням.

Технологія монтування обладнання для подачі води повністю залежить від глибини залягання ґрунтових джерел.

Основоположним елементом системи подачі води є насосна станція, яка повинна повністю відповідати типу свердловини, оскільки саме насосна станція відповідає за безперебійну подачу води зі свердловини.

Другою, не менш важливою складовою можна назвати кесон (герметична ємність), який забезпечує захист обладнання від впливу зовнішнього середовища.

Система водопроводу також включає в себе і прокладання водопровідних труб. Найчастіше використовуються металопластикові труби, завдяки їх еластичності та здатності протистояти корозійному впливу.

Установка системи водопостачання будинку не можлива без системи каналізації, яка включає в себе установку спеціального септика, що забезпечує очистку стічних вод.

При установці системи подачі води ми використовуємо тільки якісне обладнання та професійний досвід, що є незаперечним гарантом якості виконуваного проекту.

obustroystvo

Замовити послуги буріння свердловини, а також її облаштування і установку системи водопостачання будинку Ви можете по телефону (067) 358-24-98 або за допомогою форми зворотного зв'язку на веб-сайті компанії.


Буріння свердловин


Буріння свердловин на воду в важкодоступних місцях на глибину до 100 м.

Облаштування свердловин


Важливим і обов'язковим процесом є якісне облаштування свердловин.

Водопостачання будинку


Надаємо повний спектр послуг з організації автономного водопостачання.

Обслуговування свердловин


Наші фахівці за короткі терміни приведуть Вашу свердловину в повний порядок.