kremburvod@gmail.com     (067) 358 - 24 - 98

Наші послуги

Обслуговування та ремонт свердловин

remont     Кожна система водопостачання, як і будь-які інші технічні системи, які мають відповідне обладнання, вимагає діагностики та регулярного обслуговування.

     Тільки своєчасні діагностичні та ремонтні роботи зможуть надовго продовжити термін служби системи водопостачання. Діагностика і ремонт повинні виконуватися тільки кваліфікованими фахівцями, які мають відповідний досвід і необхідні знання.

Обслуговування свердловин

     Як вже говорилося раніше, обслуговування є крайньою необхідністю, оскільки це сприяє продовженню терміну експлуатації водопровідної системи в цілому. Доказом цього є рекомендації виробників водопостачального устаткування регулярно проводити обслуговування з частотою не рідше ніж раз на півроку.

     Процедура перевірки включає в себе огляд всіх елементів системи водопостачання, а також проведення тестування її роботи. Зокрема, перевірка охоплює діагностування функціональності насосної станції, оптимальної роботи фільтрів і загальний стан водопровідних труб.

У разі виявлення будь-яких неполадок в роботі водопостачальної системи фахівці нашої компанії проведуть обов'язковий ремонт свердловини.

     Найчастішими проявами поломок в системі подачі води є проблеми в роботі насосної станції, знижений тиск води в системі, поява корозії, погіршення якісних характеристик води і наявність небажаних домішок.

     Найменша несправність в роботі системи ретельно діагностується фахівцями нашої компанії, оскільки ігнорування навіть незначних змін може незабаром перерости в складну поломку, яка здатна дорого обійтися власникам ділянки.

     Наша компанія вже більше 10 років успішно виконує обслуговування абсолютно будь-яких свердловин. Досвідчені фахівці здатні провести ретельну перевірку всіх елементів системи водопостачання.

Наша компанія надає наступні види обслуговування свердловин:

  • очищення гідравлічного акумулятора;
  • заміну картриджа в фільтрах грубого очищення;
  • перевірка на окислення контактів електрообладнання;
  • заміну зношених елементів обладнання.

     Звертаючись за сервісними послугами в нашу компанію, ви забезпечуєте собі коректну і безперебійну роботу системи водопостачання, а також впевненість в якості проведеного обслуговування свердловин, яка підтверджується наданням гарантії на виконану роботу, а вартість обслуговування і ремонту свердловин коливається в розумних межах.

     Замовити якісне обслуговування свердловин ви можете по телефону (067) 358-24-98 або використовуючи форму зворотного зв'язку на веб-сайті нашої компанії.


Буріння свердловин


Буріння свердловин на воду в важкодоступних місцях на глибину до 100 м.

Облаштування свердловин


Важливим і обов'язковим процесом є якісне облаштування свердловин.

Водопостачання будинку


Надаємо повний спектр послуг з організації автономного водопостачання.

Обслуговування свердловин


Наші фахівці за короткі терміни приведуть Вашу свердловину в повний порядок.