kremburvod@gmail.com     (067) 358 - 24 - 98

Наші послуги

Облаштування свердловин

kremburvod5     Буріння свердловини на воду є тільки початковою стадією. Облаштування свердловин - це наступний крок на шляху до встановлення й налагодження повноцінного водопостачання приватної ділянки.

Що означає поняття облаштування свердловини?

     Облаштуванням свердловини називають зміцнення ями за допомогою залізобетонних кілець зі спеціальною кришкою або ж за допомогою цегельної кладки. В даному випадку обидва методи відмінно справляються зі своїми функціями. Тип зміцнення свердловини буде вибиратися з урахуванням побажань клієнта, а також в залежності від можливості під'їзду до місця буріння крана-маніпулятора для установки залізобетонних кілець.

Для чого необхідно облаштування свердловин?

     Перш за все, облаштування приямка свердловини необхідно для таких важливих цілей, як захист свердловини від потрапляння будь-якого сміття, а також запобігання свердловин від замерзання в зимовий період. Крім того, завдяки облаштуванню свердловин створюються повноцінні умови для установки додаткового обладнання, наприклад, фільтри і манометри, автоматика для насосної станції, система обліку, а також запірна арматура.

Установка кесона

     Кесоном називається герметизований металевий або пластиковий резервуар, діаметр якого становить близько 1 метра. Кесон монтується на свердловину в спеціально підготовлений приямок. Далі, встановлюється водоподаюче обладнання, а саме: насосна станція, яка прикріплюється до оголовка; гідравлічний акумулятор з автоматикою або реле протоки; пристрій для плавного запуску насосної станції або частотного перетворювача і так далі.

     Необхідність установки кесона обумовлюється наявністю близького до поверхні розташування ґрунтових або стічних вод, які можуть потрапити в свердловину.

     Фахівці нашої компанії забезпечать якісне облаштування свердловин, а також проведуть консультацію з приводу вибору водоподаючого обладнання, яке буде забезпечувати подачу необхідного для комфортного життя обсягу води. Ми обов'язково підберемо відповідне вашим потребам обладнання, яке буде споживати мінімальну кількість енергії.

003--kremburvod

     Замовити послуги буріння свердловин та їх облаштування ви можете за допомогою телефону  (067)358-24-98 або скориставшись формою зворотного зв'язку на веб-сайті нашої компанії.


Буріння свердловин


Буріння свердловин на воду в важкодоступних місцях на глибину до 100 м.

Облаштування свердловин


Важливим і обов'язковим процесом є якісне облаштування свердловин.

Водопостачання будинку


Надаємо повний спектр послуг з організації автономного водопостачання.

Обслуговування свердловин


Наші фахівці за короткі терміни приведуть Вашу свердловину в повний порядок.