kremburvod@gmail.com     (067) 358 - 24 - 98

Наші послуги

Буріння свердловин на воду

     Якщо до будинку або ділянки не можна провести водопровід і забезпечити вас питною водою, тоді вихід тільки один – бурити свердловину. Зупинившись на такому рішенні, ви можете піти двома шляхами: бурити свердловину самостійно або звернутися за допомогою до фахівців.

02kremburvod

      Пробурити свердловину самостійно з надією заощадити грошові кошти, на перший погляд здається цілком підходящим варіантом, якщо не враховувати досить-таки важливий факт трудомісткості виконуваних робіт. Буріння свердловини включає не тільки наявність професійного обладнання та знань, що базуються на практичному досвіді, без якого неможливо гарантувати якість свердловини, але і непередбачених труднощів, в результаті яких воду в десяти метрах від свердловини на сусідському ділянці можна не знайти. Водоносні горизонти залягають нерівномірно, і з'ясувати наскільки глибоко залягає такий шар, а так само оцінити його запаси можна тільки після розвідувальних робіт. Гидрокартография не є точною наукою, потрапити у водоносний горизонт справа грамотної роботи буровиків.

     Звернутися за допомогою до фахівців, професіоналізм яких без сумнівів дозволить отримати на спеціальному обладнанні якісну свердловину.

       Маючи десятирічний досвід в області буріння, Компанія гарантує вам якісну воду з власної свердловини протягом 1-3 днів. В процесі буріння використовуються малогабаритні установки, розміщення яких не порушить ландшафт вашої ділянки. Завдяки невеликим розмірам, установки легко монтувати, демонтувати і переміщати між ділянками. Ми виконуємо буріння побутових і промислових свердловин на глибину до 100 метрів, здійснюємо облаштування свердловин та приямків, сприяємо у виборі і монтажі водоподаючого обладнання. П'ятирічна гарантія на безперебійну роботу вашої свердловини, черговий раз підтверджує наш підхід до вирішення вашої задачі.

     Якщо ви проживаєте в радіусі 150 км від міста Кременчука і вам потрібна свердловина на воду, ви з легкістю можете звертатися до нас. Ми працюємо в Полтавській, Черкаській, Дніпропетровській і Кіровоградській областях.

001--kremburvod

     Замовити послуги нашої компанії можна за телефоном (067) 358-24-98 або за допомогою форми зворотного зв'язку на нашому веб-сайті.

 


Буріння свердловин


Буріння свердловин на воду в важкодоступних місцях на глибину до 100 м.

Облаштування свердловин


Важливим і обов'язковим процесом є якісне облаштування свердловин.

Водопостачання будинку


Надаємо повний спектр послуг з організації автономного водопостачання.

Обслуговування свердловин


Наші фахівці за короткі терміни приведуть Вашу свердловину в повний порядок.