kremburvod@gmail.com     (067) 358 - 24 - 98

Наші послуги

Обслуговування та ремонт свердловин

remont     Кожна система водопостачання, як і будь-які інші технічні системи, які мають відповідне обладнання, вимагає діагностики та регулярного обслуговування.

     Тільки своєчасні діагностичні та ремонтні роботи зможуть надовго продовжити термін служби системи водопостачання. Діагностика і ремонт повинні виконуватися тільки кваліфікованими фахівцями, які мають відповідний досвід і необхідні знання.

Обслуговування свердловин

     Як вже говорилося раніше, обслуговування є крайньою необхідністю, оскільки це сприяє продовженню терміну експлуатації водопровідної системи в цілому. Доказом цього є рекомендації виробників водопостачального устаткування регулярно проводити обслуговування з частотою не рідше ніж раз на півроку.

     Процедура перевірки включає в себе огляд всіх елементів системи водопостачання, а також проведення тестування її роботи. Зокрема, перевірка охоплює діагностування функціональності насосної станції, оптимальної роботи фільтрів і загальний стан водопровідних труб.

У разі виявлення будь-яких неполадок в роботі водопостачальної системи фахівці нашої компанії проведуть обов'язковий ремонт свердловини.

     Найчастішими проявами поломок в системі подачі води є проблеми в роботі насосної станції, знижений тиск води в системі, поява корозії, погіршення якісних характеристик води і наявність небажаних домішок.

     Найменша несправність в роботі системи ретельно діагностується фахівцями нашої компанії, оскільки ігнорування навіть незначних змін може незабаром перерости в складну поломку, яка здатна дорого обійтися власникам ділянки.

     Наша компанія вже більше 10 років успішно виконує обслуговування абсолютно будь-яких свердловин. Досвідчені фахівці здатні провести ретельну перевірку всіх елементів системи водопостачання.

Наша компанія надає наступні види обслуговування свердловин:

  • очищення гідравлічного акумулятора;
  • заміну картриджа в фільтрах грубого очищення;
  • перевірка на окислення контактів електрообладнання;
  • заміну зношених елементів обладнання.

     Звертаючись за сервісними послугами в нашу компанію, ви забезпечуєте собі коректну і безперебійну роботу системи водопостачання, а також впевненість в якості проведеного обслуговування свердловин, яка підтверджується наданням гарантії на виконану роботу, а вартість обслуговування і ремонту свердловин коливається в розумних межах.

     Замовити якісне обслуговування свердловин ви можете по телефону (067) 358-24-98 або використовуючи форму зворотного зв'язку на веб-сайті нашої компанії.

Облаштування свердловин

kremburvod5     Буріння свердловини на воду є тільки початковою стадією. Облаштування свердловин - це наступний крок на шляху до встановлення й налагодження повноцінного водопостачання приватної ділянки.

Що означає поняття облаштування свердловини?

     Облаштуванням свердловини називають зміцнення ями за допомогою залізобетонних кілець зі спеціальною кришкою або ж за допомогою цегельної кладки. В даному випадку обидва методи відмінно справляються зі своїми функціями. Тип зміцнення свердловини буде вибиратися з урахуванням побажань клієнта, а також в залежності від можливості під'їзду до місця буріння крана-маніпулятора для установки залізобетонних кілець.

Для чого необхідно облаштування свердловин?

     Перш за все, облаштування приямка свердловини необхідно для таких важливих цілей, як захист свердловини від потрапляння будь-якого сміття, а також запобігання свердловин від замерзання в зимовий період. Крім того, завдяки облаштуванню свердловин створюються повноцінні умови для установки додаткового обладнання, наприклад, фільтри і манометри, автоматика для насосної станції, система обліку, а також запірна арматура.

Установка кесона

     Кесоном називається герметизований металевий або пластиковий резервуар, діаметр якого становить близько 1 метра. Кесон монтується на свердловину в спеціально підготовлений приямок. Далі, встановлюється водоподаюче обладнання, а саме: насосна станція, яка прикріплюється до оголовка; гідравлічний акумулятор з автоматикою або реле протоки; пристрій для плавного запуску насосної станції або частотного перетворювача і так далі.

     Необхідність установки кесона обумовлюється наявністю близького до поверхні розташування ґрунтових або стічних вод, які можуть потрапити в свердловину.

     Фахівці нашої компанії забезпечать якісне облаштування свердловин, а також проведуть консультацію з приводу вибору водоподаючого обладнання, яке буде забезпечувати подачу необхідного для комфортного життя обсягу води. Ми обов'язково підберемо відповідне вашим потребам обладнання, яке буде споживати мінімальну кількість енергії.

003--kremburvod

     Замовити послуги буріння свердловин та їх облаштування ви можете за допомогою телефону  (067)358-24-98 або скориставшись формою зворотного зв'язку на веб-сайті нашої компанії.

Водопостачання будинку

obustrodfdyВодопостачання будинку є одним з найбільш важливих аспектів цивілізованого проживання. Централізована система подачі води за межею міста зустрічається досить рідко, але це ж зовсім не означає, що проблема не має рішення. Вода і з колодязя вже давно не вважається найбільш раціональним варіантом, оскільки вода в колодязі низькоякісна і містить багато небажаних домішок. Буріння свердловин є більш оптимальним варіантом. Крім того, завдяки сучасним технологіям водопостачання, ви з легкістю зможете забезпечити свою ділянку водою високої якості.

Установка водоподаючого обладнання - це завершальний етап підведення води до ділянки, який потребує чимало досвіду і відповідальності.

Наша компанія забезпечить повний спектр послуг, що стосуються установки повноцінної системи водопостачання: починаючи від буріння свердловини та її облаштування, закінчуючи установкою системи подачі води та її обслуговуванням.

Технологія монтування обладнання для подачі води повністю залежить від глибини залягання ґрунтових джерел.

Основоположним елементом системи подачі води є насосна станція, яка повинна повністю відповідати типу свердловини, оскільки саме насосна станція відповідає за безперебійну подачу води зі свердловини.

Другою, не менш важливою складовою можна назвати кесон (герметична ємність), який забезпечує захист обладнання від впливу зовнішнього середовища.

Система водопроводу також включає в себе і прокладання водопровідних труб. Найчастіше використовуються металопластикові труби, завдяки їх еластичності та здатності протистояти корозійному впливу.

Установка системи водопостачання будинку не можлива без системи каналізації, яка включає в себе установку спеціального септика, що забезпечує очистку стічних вод.

При установці системи подачі води ми використовуємо тільки якісне обладнання та професійний досвід, що є незаперечним гарантом якості виконуваного проекту.

obustroystvo

Замовити послуги буріння свердловини, а також її облаштування і установку системи водопостачання будинку Ви можете по телефону (067) 358-24-98 або за допомогою форми зворотного зв'язку на веб-сайті компанії.


Буріння свердловин


Буріння свердловин на воду в важкодоступних місцях на глибину до 100 м.

Облаштування свердловин


Важливим і обов'язковим процесом є якісне облаштування свердловин.

Водопостачання будинку


Надаємо повний спектр послуг з організації автономного водопостачання.

Обслуговування свердловин


Наші фахівці за короткі терміни приведуть Вашу свердловину в повний порядок.