kremburvod@gmail.com     (067) 358 - 24 - 98

Буріння свердловин на воду в Кіровоградській області

arr

Мати в своєму будинку чисту воду - це особливо важлива частина сучасного людського існування. Тому придбання ділянки без системи водопроводу або навіть примітивного колодязя вважається досить-таки серйозним приводом для занепокоєння. Однак сильно переживати не варто, оскільки вас може виручити головна послуга нашої компанії - буріння свердловин на воду.

Крім того, це ідеальних вихід в тому випадку, якщо вас не влаштовує якість води з колодязя. Компанія «КремБурВод» пробурить артезіанську свердловину, і вже незабаром ви зможете користуватися тільки якісною водою.

Переваги буріння свердловин в Кіровоградській області від компанії «КремБурВод»

Бурильні установки. Для буріння свердловини ми використовуємо тільки компактне бурове обладнання, що, в свою чергу, дозволяє нам проводити буріння навіть в найбільш важкодоступному місці. Бурильні установки доставляються на ділянку в повністю розібраному стані і збираються на безпосередньому місці буріння.

Гарантія якості. Ми готові повністю взяти на себе будь-яку відповідальність у разі виникнення проблем в експлуатації свердловини. Компанія «КрембурВод» надає гарантію на будь-яку, пробурену нами свердловину, терміном до 3 років.

fn07

Відповідна кваліфікація кожного співробітника. Професіоналізм співробітників нашої компанії вимірюється кількістю виконаних проектів за 10 років діяльності нашої компанії, а за цей час їх було більш ніж достатньо. Набутий досвід в цій сфері дозволяє нам розробляти і успішно виконувати навіть ті проекти, які відрізняються особливою складністю.

Консультаційні послуги. Звертаючись за послугами в компанію «КрембурВод», ви отримуєте не тільки якісне буріння свердловини, але й професійну консультацію з приводу вибору певного водоподаючого обладнання.

fn08

Замовити буріння свердловини в Кіровоградській області, а також дізнатися розцінки на буріння або будь-яку іншу інформацію ви зможете по телефону (067) 358-24-98 або за допомогою форми зворотного зв'язку на нашому веб-сайті.


Буріння свердловин


Буріння свердловин на воду в важкодоступних місцях на глибину до 100 м.

Облаштування свердловин


Важливим і обов'язковим процесом є якісне облаштування свердловин.

Водопостачання будинку


Надаємо повний спектр послуг з організації автономного водопостачання.

Обслуговування свердловин


Наші фахівці за короткі терміни приведуть Вашу свердловину в повний порядок.